Google Adwors Reklamları

Google Adwords Reklam Yönetimi

Google Adwords Nedir ve Yönetimi Nasıl Yapılır?

Google Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır. Bunun haricinde istenirse adsense ile reklam geliri sağlayan kişilerin web sitelerinde de reklamlarınız görüntülü reklam olarak yerleştirilebilir. Bu reklamlar sayesinde satışlarınızı ve web sitenizin erişimlerini arttırabilirsiniz.

 

Google Adwords Reklamı Nasıl Verilir?

Google arama motoruna vereceğiniz reklamları Badu Ajans ‘ın kontrolüne bırakarak tüm reklamlarınızın yönetimini ve analizini hiç bir uğraş göstermeden sağlatabilirsiniz. Badu Ajansa reklam için ayırdığınız bütçeyi ve anahtar kelimelerinizi mail atmanız ardından rakip analizi ve bütçe planlaması gerçekleştirilir. Sizin için en uygun tıklama başına maaliyetler ile google adwords reklam yönetiminize başlanır. Haftalık ve aylık adwords raporlamaları ile web sitenizin trafik sayıları maksimum miktarlara çıkarılır. Adwords reklamı vermek size düşük bütçelerle maksimum müşteriye ulaşabilme olanağı sağlayacaktır. Adwords reklamını nereye vermeliyim düşüncesi içinde olan kişi veya kurumlar Badu Ajans’ı tercih ederek en düşük bütçeli tık başına maaliyetlere ulaşabilir.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Google Reklam Verme Hizmeti

Google ‘de İlk Sıralara Çıkmak İçin Reklam Nasıl Verilir?

Googlede İlk sıraya çıkmak için google adwords’ü kullanmak istiyorsunuz fakat reklam vermek ile ilgili bir bilginiz mi yok ? Badu Ajans size bu konuda adwords uzmanları tarafından yardımcı olabilir. Yapmanız gereken tek şey Badu Ajans’ın iletişim bilgilerinden bize ulaşmak. Bize ulaşmanız ardından ekibimiz web sitenizi inceler ve iş planını çıkarmaya hemen başlar. İş planında ; rakip analizlerine , bütçe planlamalarına , raporlamalara yer verir. İş planının tamamlanması ardından bütçeleriniz ve anahtar kelimelerinizde tık başına maaliyetler hesaplanır ve her gün bu bütçelerin düşürülmesi için çalışmalar gerçekleştirilir. Her geçen gün reklam yönetiminizde değişikliklere gidilir, sizin için en uygun bütçe ve kelimeler belirlenir.

 

Google Reklamlarınızı Badu 'ya Yaptırarak Prestijinize Prestij Katın !

Arama Motorlarında Yükselin

Arama Motorlarında merdivenleri adım adım tırmanmanızda size yardımcı oluyoruz.

Yenilenebilir Müşteri

Seo Hizmetleri ile Müşterilerinizi sürekli yenilemenizde size yardımcı oluyoruz.

Dünyaya Nam Salın

Dünya Genelinde Varlığınızı herkese göstermeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

Kampanyalarınızı Duyurun

Müşteri kitlenizi geliştirmek için kampanyalarınızı oluşturmanızda ve bunu duyurmanızda size yardımcı oluyoruz.

Gözleri Üzerinize Çekin

Yaptığımız kampanya ve arama motorlarındaki hızlı yükseliş ile gözleri üzerinize çekmenizde size yardımcı oluyoruz.

İletişim Kurun

Müşterilerinizle iletişimlerinizi geliştirmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.