Black Friday’a Özel Kampanyamızın Süresini Uzatıyoruz

23 Kas 2018
admin
27
0

Black Friday 2018’e özel olarak yaptığımız 499 TL’den başlayan fiyatlarla sosyal medya yönetimi kampanyamızın süresini uzatıyoruz. Sizde sosyal medya yönetiminizi uzman ellere bırakmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir ?
Sosyal medya yönetimi; “kişi yada kurumların sahip olduğu sosyal medya hesaplarının uzman ellerce yönetilmesi” anlamına gelmektedir.Sosyal medya uzmanları tarafından bilinçli bir sosyal medya yönetimi yapılarak düzenli olarak hesapların gelişimi ve büyümesi adına çalışmalar yapılır. İçeriklerinizin kalitesi arttırılır ve insanların size ulaşması için reklam ve kampanya yönetimleri yapılır.

Sosyal Medya Yönetimini Neden Badu’ya Yaptırmalıyım?

Badu Ajans’a sosyal medya yönetiminizi yaptırmak sizi kısa yoldan erişime ulaştıracaktır. Badu’nun birbirinden yüksek çözünürlükteki yaratıcı içerikleriyle tüm sosyal medyanın ilgi odağı olacaksınız. Bunun yanı sıra Badu’nun yüksek kitlelere ulaşan sosyal medya hesaplarından da hesabınıza yönlendirmeler yapılacağı için hesabınızın kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşması sağlanacaktır. Oluşturduğumuz viral içeriklerle de sizden çokça söz ettireceğimizi de kesinlikle aklınızdan çıkarmayın.

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapılır?

Sosyal medya yönetiminde yaptığımız işlemleri kısaca size anlatmamız gerekirse şöyle sıralayabiliriz.

Öncelikle iş planı çıkararak ne kadar sürede kaç adet paylaşım yapılacak, bu paylaşımların içerikleri neler olacak , içeriklerde ön plana çıkması gerekenler nelerdir gibi konuları kararlaştırarak içeriklere yönelik bir planlama çıkarılacak. Ardından Sosyal medyada hedef kitleye ulaşmaya yönelik planlamalar yapılarak hesabın kitleye ulaşması ve takibini kazanması için projeler oluşturuyoruz. Yüksek takipçili sayfalarca reklam paylaşımları yaptırarak kitlenin düzenli olarak genişlemesi sağlanıyor.