Hesap Onaylatma Hizmetleri

22 Kas 2017
admin
11117
2

Instagram Mavi Tık Nedir? Nasıl Alınır?

Eğer Instagram’ın aktif olarak kullanıcısıysanız, bazı profillerde isminin yanında mavi bir “tik” işaretinin bulunduğunu farketmissinizdir. Tabi ki bu Mavi Tik‘in genellikle ünlülerin popüler kimseler  veya kurumsal özelliği olan firma hesaplarında daha aktif bir şekilde görüldüğünü de fark etmişsizindir. Bu yazımızda sizin için Instagram onlaylı hesap nedir? Nasıl alınabilir? sorusunu cevaplayacağız.

Instagram Mavi Tik Alma – Hesap Onaylama Hizmeti

Instagram Mavi Tik Satın Alma yani (Verified Account Badge) isteyen pek çok kullanıcı mevcut. Üzerinde yaptığımız bir takım çalışmalar sonucunda artık müşterilerimize Instagram’da onaylanmış hesap hizmetimiz yani mavi tik hizmetimizi başlatıyoruz.

Nasıl Satın Alırım?

İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, dilerseniz kredi kartı , dilerseniz havale/eft yaparak Instagram’da hesap onaylatma hizmeti satın almanız mümkündür.

Satın alımınızın ardından ise sizlerle gerekli görüşmeleri gerçekleştirip hizmetiniz aktif hale getirelecektir. Onaylaması öngörülen hesabın onay başvurusunun yapılması ardından işleminiz 30-45 gün aralığında gerçekleşecektir. Yani, maximum 45 gün, minimum 30 gün içerisinde Instagram hesabınızda mavi tik ibaresini görebileceksiniz.

Bu süreç boyunca kesinlikle sizden şifreniz veya mailinizi talep edilmeyecektir. Sadece kullanıcı adınız yeterli olacaktır.

Destek

Ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz ardından, Instagram hesap onaylama işlemi gerçekleşene kadar, ajansımız tarafımızdan 7/24 kesintisiz destek alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Şartlar

  • İnstagramda onaylatmak istediğiniz hesap mutlaka bir KİŞİYE veya KURUM/FİRMAYA ait olmalıdır. Fan Clubları, Parodi Hesaplar ve benzerleri taklit hesaplar kabul edilmemektedir. 
  • İşlemin en uzun süresi 45 iş günüdür. 45 iş gününü geçmiş  ve sonuç alınamamış işlemlerin ücreti iade edilebilir veya sürenin uzatılması yoluna gidilebilir.
  • Onaylatmak istediğiniz hesaplarda, KİŞİ/BİREYSEL hesap ise mutlaka gerçek resimleri profilinde yer almalı ve iletişim bilgileri profil açıklamasında bulunmalıdır. KURUM/FİRMAYA hesabı ise mutlaka kurum ile alakalı görseller profilde  paylaşılmış olması gereklidir, kurum iletişim detayları açıklamada bulunmalıdır.

Süreç

Onaylatmak istediğiniz hesabınız uzmanlarımız tarafından incelenir ve onaya uygun olup olmadığı belirlenir.Hesabınız onaylanabilir olduğu taktirde ödeme işlemi gerçekleştirilir ve çalışmalara başlanır. Bundan sonraki süreçler Badu Ajans ve İnstagram arasında yazışmalar sağlanarak devam ettirilir. Hesabınız verilen süre içerisinde onaylanır ve işleminiz tamamlanmış olur.

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir