Oteller İçin İnternet ve Sosyal Medyadaki Çalışmalarımız

20 Tem 2017
admin
292
0

Birçoğumuzun bildiği üzere artık insanlar otel rezervasyonlarını ve konaklama hazırlıklarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Eski usüller bir kenara bırakılmaya başlandı. Artık kimse gazeteleri açıp tatil ilanlarına bakmıyor veya otel tanıtımlarını incelemiyor.

Piyasanın internet ve sosyal medya üzerinden hareketleniyor olması, internet platformlarının önemini de bir okadar arttırmış durumda. Oteller, bu platformlar’daki çalışmalarının ve yapabileceklerinin ne kadar altında olduğunu farketme ve buna uygun tanıtımlar yapma konusunda sıkıntılar yaşıyor. Google ve Sosyal Medya sitelerinde her ne kadar aktif kalmak için çalışmalar yürütüyor olsalar da, hesapları geniş kitlelere ulaşmıyor ve hizmetlerini insanlara duyuramıyorlar. Biz Badu Ajans olarak otellerin etkisiz kalan reklam projelerini etkili kılmak, ayrıca Turizm ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmaların, kendilerini müşterilerine daha rahat ulaştırabilmesini sağlamak için çalışıyoruz. Bu çalışmaları yaparken Google aramalarında üst sıralara çıkmanız(SEO), Forumlardaki konularda otellerinizin ve firma isimlerinin ön plana çıkarılması, Sosyal Medya sitelerinde yüksek takipçi ve beğeniler, zamanla artarak devam eden erişimler ve müşterilerinizden gelen hoş yorumlar almanızı sağlıyoruz. Bu sayede hedef kitlenize çok daha kolay erişebiliyorsunuz. Geri dönüşlerde ise ciddi bir artış kazanmış ve size aynı oranda itibar katmış oluyoruz. Reklam ve Tanıtım çalışmalarınızı profesyonel bir reklam ajansına yaptırmanız, size bu anlattıklarımızı ve çok daha fazlasını katabilir.

Badu Ajans, alanında uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermek için daima çalışır. Sizde sektörünüzde üst sıralara yükselip en çok bilinen ve tercih edilen oteller arasında yer almak istiyorsanız, bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve dilediğiniz reklam desteğini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın