İlgi Paketlerimiz

İLGİ PAKETLERİ

İNSTAGRAM İLGİ PAKETİ

₺590 / AYLIK

İnstagram İlgi Paketini Aldığınız Taktirde Sosyal Medya Uzmanlarımız Tarafından Hesabınız Sürekli Olarak İncelenir ve Size Sürekli Tavsiyelerde Bulunulur.

İlgi Paketi Satın Alarak İnstagram Hesabınızın Takipçilerinin, Beğenilerinin,Yorumlarının ve Görüntülenmelerinin Düzenli Olarak Artmasını Sağlamış Olursunuz.

Yaptığınız Paylaşımlar ve Hedef Kitleniz Analiz Edilerek Daha Fazla Kişiye Ulaşmanız Adına Çalışmalar Gerçekleştirilecek ve Tarafınıza Raporlanacaktır.

Twitter İlgi Paketini Aldığınız Taktirde Sosyal Medya Uzmanlarımız Tarafından Hesabınız Sürekli Olarak İncelenir ve Size Sürekli Tavsiyelerde Bulunulur.

İlgi Paketi Satın Alarak Twitter Hesabınızın Takipçilerinin, Retweetlerinin ve Favorilerinin Düzenli Olarak Artmasını Sağlamış olursunuz.

Yaptığınız Paylaşımlar ve Hedef Kitleniz Analiz Edilerek Daha Fazla Kişiye Ulaşmanız Adına Çalışmalar Gerçekleştirilecek ve Tarafınıza Raporlanacaktır.

Takipçisi Yüksek Hesaplardan Retweetler Yapılarak Reklam Kampanyalarınız Daha Fazla Kişiye ulaştırılır.

FENOMEN İLGİ PAKETİ

₺1.180 / AYLIK

Twitter ve İnstagram İlgi Paketini Aldığınız Taktirde Sosyal Medya Uzmanlarımız Tarafından Hesaplarınız Sürekli Olarak İncelenir ve Size Sürekli Tavsiyelerde Bulunulur.

İlgi Paketi Satın Alarak Hesaplarınızın Düzenli olarak Takipçilerinin, Retweetlerinin ve Favorilerini, Beğenilerini , Yorumlarını ve Görüntülenmelerini  Düzenli Olarak Artmasını Sağlamış olursunuz.

Yaptığınız Paylaşımlar ve Hedef Kitleniz Analiz Edilerek Daha Fazla Kişiye Ulaşmanız Adına Çalışmalar Gerçekleştirilecek ve Tarafınıza Raporlanacaktır.

Twitterda Takipçisi Yüksek Hesaplardan Retweetler Yapılarak Reklam Kampanyalarınız Daha Fazla Kişiye ulaştırılır.

LÜTFEN OKUYUN.!

Badu Ajans olarak sizler için yeni ve olay yaratan ilgi paketlerimizi oluşturduk. Sizden özel ricamız , ilgi paketleri hakkında tam olarak detaylı bilgi almadan satın alma işlemini gerçekleştirmeyiniz. Paketlerimizi havale/Eft yöntemleri ilede satın alabilirsiniz, banka hesap numaralarımızı iletişim bilgilerimizden yada canlı destek hattımızdan alabilirsiniz. Paketlerin içeriği sizin sosyal medya hesabınızdan beklentinize göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Sosyal medya hesabını bireysel olarak kullanan kişiler için yaptığımız çalışmalar farklıyken , kurumsal olarak kullanılan hesaplar için yaptığımız çalışmalar farklıdır.

PAKETLER ALINMASI ARDINDAN NE YAPILIR?

Ödeme bildiriminiz ardından çalışmalara başlıyoruz. İşleme analiz ile başlıyoruz ve eksikleri ve yapılacak işlemlerin raporunu çıkarıyoruz. Raporda tespiti yapılan eksikler hızlı bir şekilde telafi edilir ve çalışmalara devam edilir. Gün geçtikçe yeni sosyal medya yönetimi stratejileri belirlenilir ve bu doğrultuda her gün gelişim sağlanır.

Sosyal medyada takipçi satın almak için sosyalmarketim.com’u tercih ettiğiniz için öncelikle siz değerli arkadaşlara şükranlarımızı sunuyoruz.İnstagram,Twitter ve facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya sitelerinde fenomen olmak için sosyalmarketim.com’u tercih edebilirsiniz. Her geçen gün daha iyi hizmet vermek ve hizmetlerimizi arttırmak ve geliştirmek adına çalışmalarımız sürüyor.Düzenli olarak takipçi satın alan ailemiz arasında yer alarak sizde aramıza katılın ve sosyal medya hesaplarınıza gereken ilgiyi ve şevkati gösterelim.