Seçim Döneminde Sosyal Medya Reklamları Badu Ajans’da

22 Nis 2018
admin
410
0

Seçim döneminde Sosyal Medya Reklamlarınızı yaptıracağınız kurumsal bir ekip arıyorsanız Badu Ajans sizin için doğru adres. Sosyal medyanın kültürüne sahip , yazılımlar konusunda ve bilgi birikimleri konusunda tam donanımlı çalışmalar için bize hemen ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Peki Badu Ajans sosyal medya’da neler yapar?

Twitter İle İlgili Yaptığımız Çalışmalardan Bazıları

Siyasetin en aktif olarak yürütüldüğü ve insanlara daha kolay erişebildiğimiz Twitter’da yaptığımız en etkili çalışmalardan biri yazılımlarımızı kullanarak trend topic yapmaktır. Milyonlarca insanın an ve an takip ettiği Türkiye Gündemine Çıkmak kısa süre içerisinde milyonlarca insana ulaşabilmemizi ve algı reklamı yapabilmemizi sağlar. Bir diğer işlem çok yüksek takipçili hesaplardan retweet göndererek yaptığınız paylaşımları aylık periyotta milyonlara çıkarmaktır.Yazılımlar ve sahip olduğumuz hesaplar ile hesabınızın retweet ve favorilerini arttırmak , hesabınızın diğer insanlar tarafından ziyaret edilmesini ve çok fazla insana ulaşmanızı sağlayacaktır.Arama kelimelerinde hakkınızda çıkan olumsuz mesajları yok etmek adına da onlarca hesaptan tweetler atılarak olumsuz mesajlar ortadan kaldırılabilir. Bunların yanı sıra Takipçilerinizi de yazılımlarımız ile arttırarak yüksek miktarlarda takipçi

İnstagram İle İlgili Yaptığımız Çalışmalardan Bazıları

İnstagram’da sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler ardından hesabınızın ihtiyacı olan takipçi ve beğeni takviyeleri yapılır. Ardından yüksek takipçili hesaplardan ve binlerce hesaptan hesabınıza beğeniler gönderilir. Yapılan işlemler ardından hesabınız keşfet bölümünde varlığımızı arttıracak , taglarda ön plana çıkmamızı sağlayacak bu sayede de yaptığımız paylaşımların hedef kitlemiz tarafından görünmesini sağlayacaktır. Kendimize ait hesaplardan yapacağımız yorum gönderimleri ile de hesabınızı inceleyen insanların olumlu bir algi ilegörselleri incelemesi sağlanır.

Youtube İle ilgili Yaptığımız Çalışmalardan Bazıları

Youtube kanalınızda paylaştığınız videoların görüntülenme sayılarının arttırılması , beğenilerinin ve yorumlarının arttırılması gibi işlemleri yaparak kanalınızın daha fazla erişim almasını sağlıyoruz. Bu yaptığımız işlemler sayesinde Youtube’da önerilen videolarda ve hatta trendlerde yer almanızı sağlıyoruz. Sizde bu sayede hedef kitlenize doğrudan ulaşarak fikirlerinizi ve algılarınızı kitlenize aktarabiliyorsunuz.

 

Hizmetlerimiz hakkında başlıcalar bunlardır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra sizin ihtiyacınız olan Pr reklam çalışmaları hakkında iletişim bilgilerimizden bilgi alabilirsiniz. Sosyal medyada , forumlarda ve bloglarda boy boy reklamlarınızın olmasını hatta bir çok alanda reklam algısı bile yaratmadan bilinç altı PR çalışmaları hakkında bizden bilgi alabilir ve seçimde rakiplerinizden ayrılarak ön plana çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın