Sosyal Medya Reklam Yönetimi

28 Kas 2017
admin
464
0

Badu Ajans olarak sosyal medyada verilen reklamlarınızı yönetiyor ve raporlamalarını sizler için yapıyoruz. İnstagram’da , Twitter’da ve Facebookta vereceğiniz reklamları uzmanlarımızın kontrolüne bırakarak daha düşük bütçeler ile daha büyük reklam stratejilerine ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızın reklamlarını ajansımıza devretmek ve kontrolünü bize bırakmak size neler sağlayacak hemen bu konuya geçelim…

Sosyal Medyada Vereceğim Reklamları Neden Size Yönettirmeliyim?

Reklam yönetiminizi Badu’ya yaptırmanız sizin için öncelikle ailemize katılarak en düşük bütçeler ile maksimum reklamlar yapabilme fırsatı sağlayacaktır. Hem reklamınızın bütçelendirmesinde düzenlemeler yapılacaktır , hem de badu ajans’ın sosyal medya hesaplarında ve reklam kanallarında reklamlarınız otomatik olarak yapılmaya başlayacaktır. Birbirinden aktif kitlelere sahip olan sosyal medya hesaplarından reklamlarınızın yapılması sizin için büyük bir reklam kanalı olacaktır. Bunun yanı sıra düzenli olarak verilen bütçeleri analiz ederek periyodik olarak raporlanan reklam stratejileri ile anlık reaksiyonlar alabilecek işinizin takibini uzman ellere bırakmış olacaksınız.

Sosyal Medyada Reklam Nasıl Yapılır?

Sosyal medyada reklam kitlesel hesaplar tarafından yapılmalı ve ana hesaba yönlendirilmelidir. Bizde Badu Ajans olarak her geçen gün kitlesini büyüten sosyal medya hesapları oluşturuyoruz ve bu hesapların gelişimlerini sağlıyoruz. Hem bu hesaplardan sizin reklamlarınızı yapıyoruz hemde instagram , twitter , facebook’un reklam kanallarından sosyal medya sitelerine sponsorlu içerikler çıkarıyoruz. Bu sayede hem doğrudan kitleye ulaşan sponsorlu reklamlar yapmış oluyoruz hemde fenomen hesaplardan reklam yapmış oluyoruz. Bu sayede birden çok kitleli fenomen hesaplardan reklam yaptırılırken daha pahalı olmasına rağmen sponsorlu içeriklerle de doğrudan hedef kitleye hitap edebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir