Sosyal Medya Yönetiminde Ne Yapıyoruz ?

16 Haz 2017
admin
285
0

Her zaman da söylediğimiz gibi Sosyal Medya Yönetimi uzmanlık gerektirir.  Uzman ekibimiz ile size kusursuz bir organizasyon yaparak düzenli çalışmalar sergiliyoruz.

Badu Ajans olarak sosyal medya yönetiminde neler yapıyoruz kısaca bahsedelim…

Sosyal Medya Yönetimi’ne Giriş

Öncelikli olarak hesabınızı analiz ederek hedef kitlenizi, hesabınızın eksik olduğu yönleri ve gerekli donanımları belirliyoruz. Hedef kitleye ulaşmamız konusunda gerekli yazılımları temin ediyor ve sosyal medyanın alt yapısını son derece iyi bilen uzmanlar ile iş planını hazırlıyoruz.

Erişimi Arttırmak ve Kampanyaları Duyurmak

İş planının yapılması ardından artık kampanyalar oluşturma ve duyurma işlemlerine başlıyoruz. Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya sitelerinde şirketinizin akılda kalıcılığını ve kampanyalarınızın dilden dile dolaşması gibi konularda gerekli çalışmaları yapıyoruz. İmajınızı güçlendirmek ve bulunduğunuz sektörde varlığınızı rakiplere duyurarak gövde gösterisi yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere kampanya yönetiminde müşterileriniz sizin kim olduğunuzu ve ne olduğunuzu bilmez. Profesyonel işlemlerle ürünlerinizi bir dünya markası olarak tanıtarak satışlarınızın ve bilinirliğinizin tavan yapacağından şüpheniz olmasın.

Sürekli Hafızada Kalmak

Sosyal Medya Yönetimi düzenli çalışmalar sonucunda meyvesi alınan bir hizmettir. Sosyal Medya Yönetimi çalışmalara başlar başlamaz dönüşünü alabileceğiniz ve zamanla giderek artan bir ağınız olma özelliğine sahiptir. Her gün yeni insanlara ulaşılır ve müşterilerinizin hafızalarında yer edene kadar sürekli oolarak tekrar eden paylaşımlar yapılır. Bir süre sonra hedef kitleniz olan müşterileriniz ile aranızda bir bağ oluşur ve “ben bunu görmüştüm” algısı oluşturulur.

Bilinirliği Tazelemek

Bilinirliği tazelemek diyince akılda soru işaretleri belirebilir. Aslında aktarmak istediğimiz rakiplerimiz arasında oluşturulan kara propagandalar ve kötü imajları temizlemek olarak açıklayabiliriz. Hakkımızda oluşturulan kötü algıların yerini iyi algılarla değiştirerek müşteriler ile iyi bağlar kuruyoruz. Sosyal sorumluluk paylaşımları ile insanların güvenlerini ve üzerimizde oluşacak her türlü olumlu algıyı gözler önüne seriyoruz.

Bir cevap yazın