Sosyal Medyada Reklam Nasıl Yapılır?

28 Kas 2017
admin
551
0

Sosyal medyada reklam için en önemli konu önce hedef kitleyi belirlemektir. Ardından bu hedef kitleye ulaşmak için gerekli çalışmalar gerçekleştirilir. Hedef kitleyi mutlu etmekte bu konuda çok önemlidir. Hedef kitlenizin sizi benimsemesi ve takip etmesi için içerikleriniz güncel olmalıdır. Bu koşulları taşıyan hesaplar insanlara ulaşabilmek konusunda ve reklam yapabilme konusunda daha hızlı ve kalıcı çözümler sağlamış olurlar.

 

Badu Ajans Sosyal Medyada Nasıl Reklam Yapıyor ? 

Badu ajans olarak sosyal medya sitelerinde onlarca hesabımızı yönetiyoruz ve kişilere özel parody hesaplar oluşturuyoruz ve bunların yönetimini yapıyoruz.Bu yüksek hesaplardan müşterilerimizin reklam paylaşımları yapılarak müşterilerimizin reklamları yapılarak büyük kitlelere reklamlarının yapılması sağlanıyor.

Örneğin; Bir millet vekili için sosyal medya çalışmaları  düşünelim. Millet vekilinin kitlesi olan kitleyi belirler ve vekile özel olarak onlarca hesap oluşturup bu hesapların kitlelerini hızlı bir şekilde arttırarak vekilin reklamları bu hesapta düzenli olarak yapılır. Bu sayede bir çok hesapta reklamlar yapılmış ve kitleye doğrudan ulaşılmış olur.

Bunun yanı sıra geliştirdiğimiz yazılımlarla sosyal medyada ön plana çıkmak adına projeler oluşturur ve bunların yönetimini yaparız.

Örneğin; Twitterda Türkiye gündemine girmek , twitterda retweet ve favorileri arttırmak , instagramda beğenileri arttırmak gibi bir çok işlem yapılır ve bu işlemler tamamen Badu Ajans kontrolünde gerçekleşir. Hesabı ön plana çıkaracak ve kesinlikle itibar kaybına neden olmayacak ölçüde müdahaleler ile sosyal medya hesaplarınızın reklamları yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir