Sosyal Medyada Takipçi Satın Almak

27 Eyl 2018
admin
217
0

Sosyal medya hesabınızın gelişimi için hesabınıza onbinlerce takipçi aldığınızı duyuyoruz. Peki bu alımlar gerçekten de hesaba yarar sağlıyor mu ? yoksa zarar mı veriyor ? Bu blogumuzda bundan bahsedeceğiz.

Bu konuyla alakalı ilk olarak bilmeniz gereken sosyal medya sitelerinin yazılım alt yapısıdır. Nasıl çalıştığını bilen insanlar takipçi ve beğeni alımlarını bu doğrultuda yapmaktadır. Örneğin; “Hesabımın gelişme döneminde mi takipçi almalıyım , yoksa hesabımın açılış döneminde mi ?” gibi sorular bir çok kez bize iletiliyor. Takipçi alımlarınızı kesinlikle hesabı açar açmaz yapmamalısınız. Bir kitle oluşmadan ve içerikler paylaşılmadan dopinglenen hesaplar hızlı bir şekilde engellemelere takılmaktadır.

Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

Arkadaşlar takipçi satın almak hesabınızın gelişimi için yaptığınız bir aktivite de olsa bilinçsiz olarak yaptıpınız işlemler hesabınızın zarar görmesine neden olabilir. Mesela plan ve program dahilinde yapılan dopingler sizi taglarda ve keşfette öne çıkarırken bilinçsiz bir işlem sizin keşfet engeli yemenize sebebiyet verebilir. Bu nedenle uzman bir ekipten danışmanlık yapmadan lütfen hesabınıza bu tarz işlemlerde bulunmayın. Bilinsiz işlemlerde hesabınız kapanmasa dahi kullanılamaz hale gelebileceğini kesinlikle unutmayın.

Takipçi Ve Beğeni Satın Almak İçin Neler Yapmalıyım ? 

Arkadaşlar takipçi ve beğeni almak kolay bir işlem fakat öncesinde bir program ve hedef konulması gerektiğini kesinlikle unutmamanız gereken bir aşamadır. Aşamalara ayırırsak öncelikle hesap analizleriniz ve kitle analizleriniz yapılmalıdır. Dopinglemelerin yapılacağı dönemlerdeki içeriklerinizi daha önceden planlamış ve hedefler belirlemiş olmanız gerekmektedir. Dopingleme esnasında gelebilecek yorumlara ve önerilere kulak vermek ve o kişilere doğrudan ulaşarak kitleniz olmasını sağlamanız gerekmektedir. Bunlar gibi onlarca püf nokta bulunmaktadır. Bu tarz bilgiler ve daha fazlası için uzman arkadaşlarımızla görüşerek danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın