SSS

Sosyalmarketim.com’dan alacağınız tüm hizmetlerde 7/24 destek alabilirsiniz.Lütfen bizimle iletişime geçmeden önce s.s.s. bölümünü okuyunuz.Sorunuzun cevabını alamamanız halinde bizimle iletişim kurunuz.

Aşağıda tarafımıza en çok yöneltilen soruların cevapları bulunmaktadır.Aklınızdaki soruların cevaplarına aşağıda ulaşamadığınız durumda iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilirsiniz.

SÜREKLİ KARŞILAŞTIĞIMIZ SORULAR

Aldığım Takipçiler ne kadar sürede hesabıma yüklenir?

Aldığınız takipçiler kısa süre içerisinde hesabınıza yüklenmeye başlar.Ortalama 15dk-1 saat arasında başlayan takipçi artışı en kısa sürede hesabınıza yüklenmiş olunur.Büyük bir sorunla karşılaşılmadığı durumda 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanmış olur.

Takipçilerim Hesabıma yüklendikten sonra hesabım kapanırmı?

Hesabınıza gelen takipçiler kesinlikle hesabınızın kapanmasına neden olmaz.Aldığınız takipçi ve beğeniler kesinlikle sosyal medya siteleri tarafından spam olarak algılanmaz ve sizi zor duruma sokmaz.

Takipçi ve beğeni aldığımı başka insanlar anlayabilirmi?

Aldığınız takipçi ve beğeniler hesabınıza yavaş bir şekilde atılır.Aldığınız takipçiler bot takipçiler dahi olsa başka insanların takipçi aldığınızı anlamamaları adına organik hesaplar tarafındanda hesabınız takip ettirilir.Kesinlikle takipçi ve beğeni aldığınızı kimsenin anlaması mümkün olmaz.

Aldığım takipçi ve beğeniler aldığımdan daha az gelirse ne yapmalıyım?

Aldığınız takipçi ve beğenilerin aldığınız miktardan biraz daha fazla geleceğinden şüpheniz olmasın. Sosyalmarketim.com olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla aldığınız hizmetin daha fazlasını tarafınıza sunuyoruz.Aldığınız hizmetin ortalama %10u kadar da biz size hediye ediyoruz.

SORULABİLECEK SORULAR

Twitterda neden takipçi alınır?

Twitterda hesabını aktif hale getirmek ve tek tıkla milyonlarca insana ulaşılabilecek bir ortamda diğer insanlar arasında kendimizi ön plana çıkartmak için takipçi alınabilir.Bunun yanı sıra görsel amaçlı ve arkadaşları arasında egosunu tatmin etmek amacıylada takipçi alan arkadaşlarımızın sayısıda hiçte az değil.

İnstagramda Kimler Takipçi Alır?

İnstagramda kurum/kuruluşların yanı sıra kişilerde takipçialmaktadır.Son zamanlarda bir çok kişinin geçim kaynağı olan butik hesaplarıda instagramda büyük miktarlarda takipçiler satın almaktadır.Kısacası imaj oluşturmak ve rakiplerine göz dağı vermek isteyen herkes takipçi satın alabilir.

Sosyalmarketim.com Sadece Takipçi Beğenimi Satar?

Sosyalmarketim.com olarak şuanda sadece takipçi/beğeni hizmeti vermekteyiz.

What is Lorem Ipsum?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s.

Where does it come from?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia.

Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters.