Twitter Mavi Tik

24 Nis 2018
admin
1400
0

Badu Ajans Hesap Onaylatma Hizmetleri

 

Twitter Mavi Tik Nedir ? Nasıl Alınır ?

Eğer Twitter’ınızı aktif olarak kullanıyorsanız ünlü ve tanınmış insanların çoğunlukta olduğu bazı profillerin yanındaki mavi tik işaretini farketmişsinizdir. Tabi ki bu Mavi Tik‘in genellikle ünlülerin popüler kimseler  veya kurumsal özelliği olan firma hesaplarında daha aktif bir şekilde görüldüğünü de fark etmişsizindir. Bu yazımızda sizin için Twitter onaylı hesap nedir? Nasıl alınabilir? Twitter Onaylama Formu gibi bilgiler hakkında bilgiler vereceğiz ve hizmtlerimizi tanıtacağız.

 

Twitter Mavi Tik Alma – Twitter Hesap Onaylama Hizmeti

Twitter Mavi Tik Satın Alma yani (Verified Account Badge) isteyen pek çok twitter kullanıcısı mevcut olmasına rağmen herkes bu onaya sahip olamamaktadır.Bunun nedeni yalnızca hesabı onaya uygun olan hesap sahiplerinin hesabı onaylanabilmektedir. Üzerinde yaptığımız bir takım çalışmalar sonucunda artık müşterilerimize Twitter’da onaylanmış hesap hizmetimiz yani mavi tik hizmetimizi başlatıyoruz.

Twitter’da Onay (Verified Account) Nasıl Satın Alırım?

bilgi@baduajans.com mail adresimize onaylanmasını istediğiniz Twitter hesabını ve iletişim bilgilerinizi iletmeniz ardından uzman ekibimiz gerekli incelemeleri yapıp tarafınıza dönüş yapacaktır. Hesabınızın onaya uygun olup olmadığını ve nedenlerini tarafınıza ileterek taafınızı bilgilendireceklerdir. Yapmanız gereken sadece maili göndermek ve geri dönüşümüzü beklemek olacaktır. Mail gönderilmesi ardından herhangi bir ücret talep etmeden incelemeler yapılacak ve tarafınıza işlem ücretleri ve gerekli işlemler size bildirilecektir.

İncelemeler ardından ise sizlerle gerekli görüşmeleri gerçekleştirip hizmetiniz aktif hale getirelecektir. İşlem ücretinin belirlenmesi ve ödenmesi ardından Onaylaması öngörülen hesabın onay başvurusu yapılır.İşleminiz ortalama olarak 30-45 gün aralığında gerçekleşecektir. Yani, maximum 45 gün, minimum 30 gün içerisinde Twitter hesabınızda mavi tik ibaresini görebileceksiniz.

Bu süreç boyunca kesinlikle sizden şifreniz veya mailiniz talep edilmeyecektir. Sadece kullanıcı adınızı iletmeniz yeterli olacaktır.

Twitter Hesap Onayında Destek Süreci

Ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz ardından, Twitter hesap onaylama işlemi gerçekleşene kadar, ajansımız tarafımızdan 7/24 kesintisiz destek alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Şartlar

  • Twitter’da onaylatmak istediğiniz hesap mutlaka bir KİŞİYE veya KURUM/FİRMAYA ait olmalıdır. Fan Clubları, Parodi Hesaplar ve benzerleri taklit hesaplar onay için kabul edilmemektedir. 
  • İşlemin en uzun süresi 45 iş günüdür. 45 iş gününü geçmiş  ve sonuç alınamamış işlemlerin ücreti iade edilebilir veya sürenin uzatılması yoluna gidilebilir.
  • Onaylatmak istediğiniz hesaplarda, KİŞİ/BİREYSEL hesap ise mutlaka gerçek resimleri profilinde yer almalı ve iletişim bilgileri profil açıklamasında bulunmalıdır. KURUM/FİRMAYA hesabı ise mutlaka kurum ile alakalı görseller profilde  paylaşılmış olması gereklidir, kurum iletişim detayları açıklamada bulunmalıdır.
  • Hesabınız onaya uygun olduğu taktirde Twitter’a iletmek için kimliğinize ihtiyaç duyacağız bu nedenle kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafını tarafımıza iletmeniz gerekecektir.

Hesap Onaylatmada Süreç Nasıl İşliyor

Onaylatmak istediğiniz hesabınız uzmanlarımız tarafından incelenir ve onaya uygun olup olmadığı belirlenir.Hesabınız onaylanabilir olduğu taktirde ödeme işlemi gerçekleştirilir ve çalışmalara başlanır. Bundan sonraki süreçler Badu Ajans ve İnstagram arasında yazışmalar sağlanarak devam ettirilir. Hesabınız verilen süre içerisinde onaylanır ve işleminiz tamamlanmış olur.

Bir cevap yazın