Twitter’da Trend Topic Satın Almak İçin Ne Yapılmalı?

26 Eyl 2018
admin
233
0

Bu yazımızda size twitter için vermiş olduğumuz trend topic (TT) hizmetimiz hakkında bilgiler vereceğiz.

Bu hizmeti kısaca özetlemek istersek ,Trend Topic HizmetiTwitter’ın Türkiye gündemi bölümünde belirli bir saat istediğiniz Hashtagın gündem başlığı olarak bulunması anlamına gelmektedir. Kamu oyu oluşturmak yada algı oluşturmak için yapılan bu hizmet ardından milyonlarca kullanıcıya direkt olarak ulaşmış ve bu konu başlığını incelemelerini sağlamış oluyorsunuz.

Badu Ajans’tan Trend Topic Hizmeti Aldığınızda İşlem Nasıl Gerçekleşir ?

Öncelikle gündemde olmasını istediğiniz hashtagı belirlemelisiniz. Bu hashtagı belirlerken aşağıda bulunan “Gündem İçin Hashtag Belirlerken Nelere Dikkat Etmeliyim?” bölümünü dikkatlice okumalısınız. Hashtagı belirlemeniz ardından Bizle ile iletişime geçerek ödeme işlemini yapmanız ve fatura bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir. Ardından ödeme işlemleriniz ve faturanız tamamlanır ve talep ettiğiniz saatler arasında gündem çalışmanız gerçekleştirilir. Gündem çalışması yüzlerce hesabın anlık olarak hashtaga tweet paylaşması ile oluşturulmaktadır. Hashtagınızın Türkiye Gündemi’ne çıkması ardından sistem tarafından gönderilen tüm tweetler silinir.Ardından sizin atacağınız veya diğer kullanıcıların atacağı tweetler kalacaktır.

Dikkat:Unutmamalısınız ki Badu Ajans verdiği her hizmette fatura kesmektedir.

Gündem İçin Hashtag Belirlerken Nelere Dikkat Etmeliyim ? 

Öncelikle Hashtagı belirlerken tagın kısa ve anlaşılır olmasına özen göstermelisiniz. Ne kadar kısa ve anlaşılır bir tag olursa okadar uzun süre gündemde kalırsınız ve diğer Twitter kullanıcıları da hashtagınıza destek verir. Genel olarak Tag bölümlerinde gündeme çıkaracağınız hashtagın 20 karakterin altında olmasını tavsiye ediyoruz. Tagı belirlerken kelimeleriniz insanları etkiler cinsten olması da bir hayli önem arz etmektedir. İnsanlara vermek istediğiniz mesaj ne ise bunu direkt olarak gören insanlara vermeli. Özetlemek gerekirsek 3 maddede şöyle açıklayabiliriz.

  • Kısa ve anlaşılır olmalı.
  • Dikkat Çekmeli
  • Amacınızı Açıklamalı

 

Bir cevap yazın