Yeni Çıkacak Bir Şarkının Reklamı Nasıl Yapılır

21 Nis 2018
admin
683
0

Badu Ajans olarak yeni çıkan single ve albümlerinizin internet ortamındaki tüm tanıtım ve reklam işlerini disiplinli olarak yürütüyoruz. Youtube’da yayınlanması ardından PR çalışmaları , görüntülenmelerinin ve yayılmasının hızlanması konularında çalışmalar yürütüyoruz.

Yeni bir single çalışmanız var ve bunu internette olabilecek en büyük kitlelere tanıtmak mı istiyorsunuz? Ozaman şuan doğru yerdesiniz.

YENİ ÇIKAN BİR SİNGLE İLE İLGİLİ NELER YAPIYORUZ ?

İş planı siz bize ulaşmanız ardından hazırlanıp hedef kitle belirlenmesi ardından kişiye özel iş planları çıkartılarak işe başlıyoruz. Yani kısaca çalışmalar daha şarkı ortaya çıkmadan başlıyor.İş planı hazırlanması ardından şarkının Youtube’da yayınlanmasından tutun yayınlanması ardından görüntülenmelerin arttırılması , radyolarda yayınlanması, sosyal medya hesaplarınızdan ve başka hesaplardan yapılan paylaşımların göz önüne çıkarılması , yüksek takipçi sayılı hesaplardan paylaşılması , Twitter’da Türkiye Gündemi çalışmaları ws. bir çok çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalar ile her geçen gün şarkınız kulaktan kulağa yayılıyor ve geniş çaplı bir PR çalışması yapılmış oluyor.

ŞARKIM YOUTUBE’DA NASIL MİLYONLARCA İZLENEBİLİR?

Yayınladığınız single’ın Youtube’da milyonlarca görüntülenmesi için gerek yaptığımız pr çalışmaları , gerekse yazılım destekleriyle milyonlara ulaştırıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda hedef kitle ve belirli bir hedef belirlenir ardından doğru zamanlarda yapılan doğru çalışmalar ile şarkınızın erişimi en üst noktalarda olur.

Bir cevap yazın