Yeni Çıkan Şarkılarınızın Reklamı Kime Yaptırılır?

9 Şub 2018
admin
338
0

Bir çok sanatçının yeni çıkan single’larının reklam yetersizliği sebebiyle hak ettiği değeri almadığını biliyor muydunuz?Peki insanlar dinlese milyonlarca insana ulaşabilecek izlenme sayılarının on binlerde kaldığını biliyor muydunuz? İşte biz Badu Ajans olarak yeni çıkan parçalarınızın reklamını doğru şekilde yapıyoruz.

 

BADU AJANS Yeni Çıkan Şarkıları Nasıl Tanıtır ?

Yeni bir single’ınız çıkacaksa ve bunun tanıtımını yapmayı düşünüyorsanız sizin için doğru adres Badu Ajans.Peki Badu Ajans ne yapar ? Öncelikle iş raporu hazırlanarak doğru kitle belirlenir ve reklam çalışmalarının startı verilir. Youtube , İnstagram , Twitter ve Facebook ‘ta analizler yapılarak hedef kitleye uygun içerikler oluşturulur ve kitleye ulaşma konusunda çalışmalar gerçekleştirilir. Youtube’da görüntülenme sayılarınız arttırılır , diğer sosyal medya hesaplarınızda aktif kitlenizin oluşması konusunda çalışmalar gerçekleştirilir. Hesaplarınızın erişimlerinin arttırılması için takipçi sayılarınız , beğeni sayılarınız , yorumlarınız düzenli olarak arttırılır ve sosyal medya’da oluşturduğunuz imaj güçlendirilir. Pr çalışmaları yapılarak gazetlerde , televizyonlarda , yüksek hitlere sahip olan web sitelerinde ve yüksek takipçili sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapılır.

Youtube’da Görüntülenme Sayılarını Arttırmak İstiyorum

Youtube’da görüntülenmeler yeni çıkan şarkılar için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Asıl soru youtube da görüntülenme sayıları nasıl artar ?

Sizde youtube ve tüm sosyal medya sitelerinde görüntülenmelerinizi arttırmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Gönderilen görüntülenmeler sayesinde youtube’da ve medya alanında haberleriniz çıkacak ve reklam konusunda büyük bir adım yol almış olacaksınız.

Bir cevap yazın