Youtube’de Videolar Trende Nasıl Girer ?

24 Nis 2018
admin
655
0

Youtube son zamanların en trend sosyal medya sitesi olarak karşımıza çıkmakta. Youtuber kavramının ortaya çıkması ve youtuberların büyük kazançlar elde ettiği iddaaları videoların izlenmesi , youtube’da reklam gelirlerinin artması vb. konular hakkında sizlere bazı ipuçları vereceğiz.

Youtube’da daha fazla insanın videonuzu izlemesi için yapmanız gereken şey reklamdır. Reklam terimi çok ucu açık bir terim olmasına rağmen ,herkesin bir reklam stratejisi olması gerekmektedir. Eğer kanalınızın ileri tarihlerde Youtube’da paylaştığınız videoların milyonlarca izlenmesini istiyorsanız bir strateji belirlemelisiniz ve o stratejilerden asla şaşmamalısınız.

Youtube’da Videolar Nasıl Milyonlarca İzlenir ?

Youtube Kanalınızda ki videolarınızın milyonlarca izlenmesi size binlerce lira kazandırabilir. Bunun için öncelikle bu kanalınızı büyütmeniz ve kitlenizi oluşturmanız gerekmektedir. Belirli bir kitle oluşturana kadar Youtube video görüntülenmesi satın alabilir, videolarınızın erişimlerinizi arttırabilir ve Youtube’da paylaştığınız videoların trendlere girmesi ile milyonlarca görüntülenme almasını sağlayabilirsiniz. Düşük fiyatlarla aldığınız video görüntülenmeleri size gelecekte büyük reklam gelirleri olarak dönecektir. Aslında bu aldığınız video görüntülenmelerini bir yatırım olarak görebilirsiniz. Bunun yanı sıra videolarınızın yüksek izlenme sayılarına çıkması için beğeni ve yorumlarda çok önemlidir. Yani bir videonun önerilenlerde sürekli olarak çıkması için yüksek sayılarda görüntülenmelerin yanı sıra beğeni sayıları ve yorum sayılarıda büyük önem arz etmektedir.

 

Youtube Videolarımın Trend’e Girmesi İçin Ne Yapabilirim ?

Youtube kanalınızda yayınladığınız videoların trend bölümüne girmesi için videonuzun izlenme sayısı , beğeni ve yorum sayıları oranlı olarak maksimum düzeyde yüksek olması gerekmektedir.Sizde bunu ilk aşamada bir kitle oluşturarak düzenli olararak videonuzu izleyen , beğenen ve yorumlar atan kişileri sayfanızda toplamalısınız. Bunları yaparken profesyonel destekleride Badu Ajans’dan alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve danışmanlık için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın